Zakrzywiony monitor SAMSUNG 24" LC24F396FHRXEN Curved
60°
Zakrzywiony monitor SAMSUNG 24" LC24F396FHRXEN Curved - 19%
60°
Toby
Cena: 499.00 | 619 19%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: NEONET
Przejdź do okazji
SUPERCENA
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Monitor Samsung 24'' CF396 (LC24F396FHRXEN) - monitor LED, zaokrąglony, 24" (23.5" widoczny), 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 60 Hz, VA, 250 cd/m², 3000:1, 4 ms, HDMI, VGA, lśniąca czerń
monitor zakrzywiony 24 cale
Parametry fizyczne
Dominujący kolor:
Czarny
Wysokość [mm]:
418,2 mm
Szerokość [mm]:
547,8 mm
Głębokość [mm]:
206,5 mm
Wymiary (W x S x D):
Bez podstawy: 547,8 x 326,3 x 87,6 mm
Waga [kg]:
Z podstawą: 3,3 kg<Br>Bez podstawy: 2,8 kg
Parametry grafiki
Przekątna ekranu [cale]:
24''
Proporcje ekranu:
16:9
Rozdzielczość [px]:
1920 x 1080 px (Full HD)
Rodzaj matrycy:
VA
Czas reakcji [ms]:
4 ms
Odświeżanie [Hz]:
60 Hz
Zakrzywiony ekran:
Tak
Jasność [cd/m2]:
250 cd/m2
Kontrast statyczny:
3000:1
Kąt widzenia w pionie [stopnie]:
178°
Kąt widzenia w poziomie [stopnie]:
178°
Ilość wyświetlanych kolorów [mln]:
16,7 mln
Inne:
AMD FreeSync
Parametry techniczne
Pochylenie (w górę/w dół):
2 / 20 stopni
Montaż na ścianie:
Tak
Standard VESA [mm]:
75 x 75 mm
Złącza
Liczba złączy HDMI:
1
D-Sub:
Zawartość opakowania
Wyposażenie:
Kabel zasilający Kabel HDMI Płyta instalacyjna
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Zakrzywiony monitor SAMSUNG 24" LC24F396FHRXEN Curved
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: