Cześć, podobno preordery z GTA 6 są już dostępne przez VPNy z Nowej Zelandii czy to prawda? Ktoś ma instrukcje? Czy lepiej poczekać aż pojawi się w polskich sklepach?
Przeglądając naszą stronę internetową bez zmian w swojej przeglądarce, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki temu nasz serwis internetowy może być maksymalnie bezpieczny i wygodny. Dowiedz się więcej o tym, jak używamy plików cookies z Polityki Prywatności
Gościu wytrzymaj jeszcze 4 h 😃