Wkrętarka udarowa One+ HP RPD18X-1C40SJ
78°
Wkrętarka udarowa One+ HP RPD18X-1C40SJ - 20%
Cena: 799.00 | 999 20%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Jula
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Specyfikacja:
Gwarancja (w miesiącach): 24 m.
Liczba momentów: 24 szt.
Zakres pracy w drewnie:54 mm
Zakres pracy w stali: 13 mm
Zakres pracy w betonie: 13 mm
Poziom ciśnienia akustycznego (LpA): 93,5 dB (A)
Czas ładowania: 120 min
Typ akumulatora: Li-ion
Niepewność K (LpA): 5 dB (A)
Dwubiegowa: Tak
Prędkość obrotowa: 0-500 /0-2100 /min
Niepewność K (LwA): 5 dB (A)
Pojemność akumulatora: 4,0 Ah
Drgania – wiercenie udarowe w betonie ah, ID: 11,2 m/s2
Drgania – wiercenie w metalu ah, D: 1,4 m/s2
Moment obrotowy: 95 Nm
Prędkość obrotowa: 0-31000 /min
Waga: 2,4 kg
Rozmiar uchwytu: 13 mm
Funkcja udaru: Tak
Poziom mocy akustycznej (LwA): 104,5 dB (A)
Niepewność K (m/s2 ): 1,5 m/s2
Napięcie: 18 V