Telewizor TCL 55QLED860 - 55" - 4K - Google TV
251°
Telewizor TCL 55QLED860 - 55" - 4K - Google TV - 10%
251°
Joda
Cena: 2699.00 | 2999 10%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
60ZL190223
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Ekran  55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Częstotliwość odświeżania ekranu  100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  QLED, LED
Funkcje  HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia
Złącza  słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x4, HDMI x1
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (1)
o Telewizor TCL 55QLED860 - 55" - 4K - Google TV
te QLEDy TCLa są bardzo dobre 😃
Czy ta opinia była pomocna ?
Cytuj
Link
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: