Telewizor Sony OLED XR-55A80J - 55" - 4K - Google TV
192°
Telewizor Sony OLED XR-55A80J - 55" - 4K - Google TV - 14%
192°
Texas
Cena: 4899.00 | 5699 14%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
R120HTO200423W
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Dane techniczne
  •  Ekran:  55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
  •  Smart TV / Wi-Fi:  tak / tak
  •  Częstotliwość odświeżania ekranu:  100 Hz / 120 Hz
  •  Technologia obrazu:  OLED
  •  Funkcje:  HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, USB - nagrywanie
  •  Złącza:  optyczne, CI+, Ethernet
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Telewizor Sony OLED XR-55A80J - 55" - 4K - Google TV
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: