Telewizor SAMSUNG UE43TU7022K + Soundbar TCL TS6100 120W, HDMI, Dolby Audio za 1zł
148°
148°
Esero94
Cena: 1399.00
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: NEO24.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Ekran:
43" 4K Ultra HD
Matryca:
LED 50 Hz
System SmartTV:
Tizen
Tuner DVB:
C, T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022)
Złącza:
2xHDMI, 1xUSB, CI+, LAN, WiFi
Funkcje:
SmartTV, HDR, DLNA
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Telewizor SAMSUNG UE43TU7022K + Soundbar TCL TS6100 120W, HDMI, Dolby Audio za 1zł
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: