Telewizor Samsung QLED QE55Q70AAT DVB-T2/HEVC
46°
Telewizor Samsung QLED QE55Q70AAT DVB-T2/HEVC - 13%
Cena: 3499.00 | 3999 13%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
R96HLO211022L
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Ekran  55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Częstotliwość odświeżania ekranu  100 Hz / 120 Hz