Telewizor Philips 55OLED770/­­12 OLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Titan OS Dolby Atmos Czarny
77°
Telewizor Philips 55OLED770/­­12 OLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Titan OS Dolby Atmos Czarny - 3%
77°
Rozmaryn
Cena: 3539.00 | 3630.94 3%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: sferis.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
🔑 Najważniejsze cechy
🖥️ Obraz i jakość wyświetlania
Ekran 55” OLED 4K (3840 × 2160) – głęboka czerń i wysoki kontrast
120 Hz – bardzo płynny obraz, szczególnie w sporcie i grach
Procesor P5 AI – inteligentne ulepszanie obrazu (kolory, ostrość, ruch)
Obsługa HDR: Dolby Vision, HDR10+, HLG – realistyczne sceny i większa dynamika
🌈 Ambilight (3-stronny)
Podświetlenie LED dopasowane do obrazu na ekranie
Zwiększa immersję i sprawia, że obraz „wychodzi poza ekran”
🔊 Dźwięk
Dolby Atmos + DTS:X – przestrzenny dźwięk kinowy
Moc 20 W (2 głośniki)
Lepsza czytelność dialogów i efektów
🎮 Funkcje dla graczy
HDMI 2.1, VRR, ALLM – kompatybilność z nowymi konsolami
120 Hz + niski input lag – płynna rozgrywka
Game Bar 2.0 – szybki dostęp do ustawień gamingowych
📱 Smart TV – Titan OS
System Titan OS – szybki dostęp do aplikacji (Netflix, YouTube, Prime Video)
Obsługa sterowania głosowego
Integracja ze smart home
🎬 Design
Smukła, elegancka konstrukcja
Bardzo cienki panel OLED
Kolor: czarny
📊 Podsumowanie
Philips 55OLED770/12 to bardzo dobry wybór dla osób, które chcą:
świetnego obrazu (OLED + HDR)
płynności (120 Hz)
telewizora do gier (HDMI 2.1)
efektownego klimatu w salonie (Ambilight)
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Telewizor Philips 55OLED770/­­12 OLED 55" 4K Ultra HD 120Hz Titan OS Dolby Atmos Czarny
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Najnowsze komentarze
Fajny bo zgrabny jest
2 godziny temu
kamil12697
Lepsza jakość niż H&M
4 godziny temu
Mruczek
Bez obaw
5 godzin temu
jszewczyk
Bardzo spoko urządzenie
7 godzin temu
pabramowicz
Ładna tablica Mendelejewa
7 godzin temu
zbyszekz
To jest koreańska xd
pollyanna
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: