Telewizor OLED 65" LG OLED65A13LA
168°
Telewizor OLED 65" LG OLED65A13LA - 20%
168°
Motto
Cena: 3999.00 | 4999 20%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Ekran 65 cali, 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi tak / tak
Panel 50 Hz / 60 Hz
Technologia obrazu OLED
Złącza słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, 3x HDMI, 2x USB
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Telewizor OLED 65" LG OLED65A13LA
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Najnowsze komentarze
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: