Telewizor LG OLED65C21LA - 65" - 4K - Smart TV - W ratach tylko: 7 101,35 zł
125°
Telewizor LG OLED65C21LA - 65" - 4K - Smart TV - W ratach tylko: 7 101,35 zł - 17%
Cena: 7475.11 | 8999 17%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
RTV310323C7
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Soundbar SC9S LG 50% taniej przy zakupie wybranego TV!
Dane techniczne
  •  Ekran:  65 ", 4K UHD / 3840 x 2160
  •  Smart TV / Wi-Fi:  tak / tak
  •  Częstotliwość odświeżania ekranu:  100 Hz / 120 Hz