Telewizor LG OLED55B23LA - 55" - 4K - Smart TV + Zwrot Finalnie wyjdzie około 3950zł
226°
Telewizor LG OLED55B23LA - 55" - 4K - Smart TV + Zwrot Finalnie wyjdzie około 3950zł - 23%
226°
Texas
Cena: 4999.00 | 6499 23%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
RER23020103C
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
550zł na karcie podarunkowej
  1. Kup jeden z prezentowanych poniżej telewizorów.
  3. Twoja karta będzie aktywna od razu po jej otrzymaniu.
500zł zwrotu:
  1. Kup wybrany telewizor marki LG w okresie trwania promocji w dniach 02.02-31.03.2023 r.
  3. Zarejestruj swój zakup poprzez formularz zgłoszeniowy.
Ekran  55 ", 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi  tak / tak
Częstotliwość odświeżania ekranu  100 Hz / 120 Hz
Technologia obrazu  OLED
Złącza  optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x4, USB x2
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (3)
o Telewizor LG OLED55B23LA - 55" - 4K - Smart TV + Zwrot Finalnie wyjdzie około 3950zł
Hubble :
Ceny Oledów wracają do normalności 😉
Cały czas pluję sobie w brodę, że zwlekałem z jej zakupem ☹️
Czy ta opinia była pomocna ?
Cytuj
Link
No odemnie też plus dobra cena i to bardzo 😃
Czy ta opinia była pomocna ?
Cytuj
Link
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: