Telewizor LED Samsung UE50TU7022K 50 " 4K UHD czarny
239°
Telewizor LED Samsung UE50TU7022K 50 " 4K UHD czarny - 15%
Cena: 1439.00 | 1699 15%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Allegro.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
SAMSUNG UE50TU7022K DVB-T2 HEVC
Najważniejsze cechy
  • Nowa klasa energetyczna (A <- G): G
  • Stara klasa energetyczna (A+++ <- E): -
  • Typ telewizora: LED
  • Przekątna ekranu [cal]: 45 - 50"
  • Standard HD: 4K Ultra HD
  • HDR (High Dynamic Range): Tak
  • Gotowy na sygnał cyfrowy 2022: Tak, ma dekoder DVB-T2 HEVC
  • Tuner telewizji kablowej (DVB-C): DVB-C
  • Tuner telewizji satelitarnej (DVB-S): Nie
  • Tuner telewizji naziemnej (DVB-T): DVB-T/T2-HEVC
  • Odświeżanie [Hz]: 50 Hz / 60 Hz
  • Smart TV: Tak
  • AllShare/DLNA: Tak
  • Nagrywanie na USB [PVR]: Nie
  • System operacyjny: Tizen
  • Ambilight: Nie
  • Aplikacje: ["Sklep systemowy Tizen"]
  • Tryby obrazu: ["Tryb naturalny","Tryb kinowy","Tryb gry"]
  • Tryb sport: 50" 4K Ultra HD
  • HDMI [szt.]: 2
  • USB [szt.]: 1
  • Złącze Ethernet (LAN): Tak
  • WiFi: Tak
  • Bluetooth: Nie
  • Wyjście słuchawkowe: Nie
  • D-Sub (VGA): Nie
  • Szerokość z podstawą [mm]: 1115.8
  • Możliwość montażu na ścianie: Tak
  • Zasilanie 12 V: Nie
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Telewizor LED Samsung UE50TU7022K 50 " 4K UHD czarny
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Najnowsze komentarze
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: