Telewizor 55 cali LED Philips 55PUS8558 Google TV Ambilight 4K UHD szary
71°
Cena: 2089.00
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Allegro.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Dane techniczne
• Telewizor 4K Ambilight
• Telewizor 139 cm (55") z Ambilight Procesor P5 Perfect Picture, Obsługa głównych formatów HDR, Google TV
Ambilight
• Wersja Ambilight: 3-stronny
Obraz/wyświetlacz
• Wyświetlacz: LED 4K Ultra HD
• Przekątna ekranu (cm): 139 cm
• Rozdzielczość panelu: 3840 x 2160
• Natywna częstotliwość odświeżania: 60 Hz
• Silnik graficzny: Procesor P5 Perfect Picture
Rozdzielczość wejściowa wyświetlacza
• Rozdzielczość – Częstotliwość odświeżania: 576p–50 Hz, 640 x 480–60 Hz, 720p–50 Hz, 60 Hz, 1920 x 1080p–24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, , 50 Hz, 60 Hz, 2560 x 1440–60 Hz, 3840 x 2160p–24 Hz, 25 Hz, 30 Hz, 50 Hz, 60 Hz
Google TV
• System operacyjny: Google TV
Aplikacja Fitness
• Chmura gier: GeForce Now
Przetwarzanie
• Moc przetwarzania: Czterordzeniowy
Funkcje technologii
• Telewizor interaktywny: HbbTV
Tuner/Odtwarzanie/Transmisja
• Telewizja cyfrowa: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
• Telegazeta: Telegazeta Hypertext (1000 stron)
• Wskaźnik siły sygnału
• Obsługa HEVC
Moc
• Zasilanie sieciowe: 220–240 V AC, 50/60 Hz
• Pobór mocy w trybie gotowości: 0,3 W
Dźwięk
• Kodek: DTS:X, Dolby Digital MS12, V2.6.1
• Moc wyjściowa (RMS): 20 W
• Konfiguracja głośników: 2X10 W głośniki pełnozakresowe
Możliwości połączeń
• Liczba wejść HDMI: 4
• Liczba wejść USB: 2
• Połączenie bezprzewodowe: Dwupasmowa łączność Wi-Fi 802.11ac 2x2, Bluetooth 5.0
• Funkcje HDMI: 4K, Zwrotny kanał audio (ARC)
• HDMI ARC: Tak, przez złącze HDMI2
• HDCP 2.3: Tak — wszystkie wejścia HDMI
• EasyLink 2.0: HDMI-CEC dla telewizorów Philips/SB
Ustawienie zewnętrzne za pomocą interfejsu telewizora
Obsługiwane funkcje wideo HDMI
• Gry: ALLM, HDMI VRR, Dolby Vision Game, AMD FreeSync
Premium
• HDMI 1/2: HDMI 2.0
• HDMI 3/4: HDMI 2.0
• Nagrywarka z dyskiem twardym: Dolby Vision, HDR10, HLG, HDR10+
Zastosowania multimedialne
• Obsługiwane formaty napisów: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, .TXT,.ASS
• Formaty odtwarzania obrazu: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360 zdjęć, HEIF
Projekt
• Kolor telewizora: Antracytowa szara ramka
• Pionowa konstrukcja: Antracytowe szare nóżki równoważące
Wymiary
• Wymiary pudełka (szer. x wys. x gł.): 1360 x 840 x 160 mm
• Wymiary zestawu (szer. x wys. x gł.): 1231,0 x 720 x 81 mm
• Wymiary zestawu z podstawą (szer. x wys. x gł.): 1231,0 x 740/778 x 256 mm
• Wymiary podstawy (szer. x wys. x gł.): 737/1014 x 29,5/ 68 x 256 mm
• Zgodny uchwyt ścienny: 200 x 300 mm
• Odległość między 2 podstawami: 737/1014 mm
• Wysokość podstawy do dolnej krawędzi telewizora: 29,5/ 68 mm