Szlifierka 125 mm 800W Milwaukee AG800-125E Milwaukee
215°
Szlifierka 125 mm 800W Milwaukee AG800-125E Milwaukee - 13%
215°
Hosi
Cena: 267.29 | 308 13%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Amazon.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Szlifierka kątowa 125mm AG800-125 E MILWAUKEE (nr kat. 4933451211)
  • Mocny silnik 800W przy niskiej wadze urządzenia - jedyne 2,0kg. zapewnia komfort podczas długiej pracy
  • Kompaktowa i wąska konstrukcja z długością 194 mm zapewnia wygodną obsługę
  • Łagodny rozruch
  • Przekładnie z wytrzymałej stali zapewniają żywotność
  • Zabezpieczone wloty powietrza zapewniają lepsze chłodzenie
Producent‎Milwaukee
Numer części‎AG 800-125 E
Wymiary produktu‎10 x 6 x 20 cm; 2.7 kg
Numer modelu‎4933451211
Wycofane przez producenta‎Nie
Colour‎Czerwony
Rodzaj źródła zasilania‎Cableado eléctrico
Napięcie‎12 Wolty
Moc w watach‎800 W
Moment obrotowy‎11500 Niutonometry
Liczba sztuk przedmiotu w opakowaniu‎1
Liczba elementów‎1
System pomiaru‎Metric
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Szlifierka 125 mm 800W Milwaukee AG800-125E Milwaukee
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: