Stacja zasilania TOPSHAK TS-PS1500 1408Wh
214°
Stacja zasilania TOPSHAK TS-PS1500 1408Wh - 29%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Banggood.com
Przejdź do okazji
BG5b2236
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Marka: TOPSHAK
Nazwa: Przenośna elektrownia 1408 Wh
Model: TS-PS1500
Typ baterii: bateria litowo-jonowa
Pojemność: 1510,4 WH
Wejście: 12V-30V 200W
Wyjście 1: Ładowarka samochodowa +DC (x2): 12V/10A, USB-C: PD (5V3A/9V3A/12V3A/15V3A/20V3A/20V5A);
Wyjście 2: USB1 (x3): 5 V 2,4 A; szybkie ładowanie USB2: 5V3A/9V2A/12V1,5A (maksymalnie 18 W)
Wyjście 3: AC220V/50Hz, ciągłe: 1500 W, szczytowe: 3000 W, fala wyjściowa: fala sinusoidalna
Wyjście 4: 12 V Skok startowy (prąd początkowy: 500A; prąd szczytowy: 1000A)
Światło oświetlenia: 12W LED
Temperatura pracy: -20 ℃ ~ 55 ℃
Temperatura ładowania: 0 ℃ ~ 45 ℃