Stacja ładująca EVlink Wallbox eMobility Schneider Electric EVH4S11N2, EVH4S11N2, Typ 2, 11 kW
275°
Stacja ładująca EVlink Wallbox eMobility Schneider Electric EVH4S11N2, EVH4S11N2, Typ 2, 11 kW - 15%
275°
mirnom
Cena: 691.33 | 809 15%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Amazon.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Autoryzacja (eMobility)
brak
Wtyczka ładowania (eMobility)
Typ 2
Moduł obciążenia (eMobility)
Mode 3
Prąd obciążeniowy
16A
Moc obciążenia
11kW
Napięcie znamionowe
400V
Certyfikat odporności
IK10
IP54
Certyfikat jakości
61851-1 wyd. 3.0, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, IEC 61851-21-2
Kolor
biały (RAL 9003)
czarny (ral 9005)
Szerokość produktu
282mm
Wysokość produktu
409mm
Głębokość produktu
148mm
Waga
5.6kg
Ilość faz
3 fazy
Maksymalna temperatura
50°C
Minimalna temperatura
-30°C
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (0)
o Stacja ładująca EVlink Wallbox eMobility Schneider Electric EVH4S11N2, EVH4S11N2, Typ 2, 11 kW
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: