Samsung QE65Q80C 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
84°
Samsung QE65Q80C 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1 - 10%
Cena: 3879.00 | 4299 10%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: X-kom
Przejdź do okazji
tv-express16
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Specyfikacja
Przekątna ekranu
65"
Rozdzielczość
UHD 4K 3840 x 2160
Częstotliwość odświeżania
120 Hz
Typ telewizora
QLED
Smart TV
Tizen
HDR
Tak
Standard HDR
HDR10+
HLG
Technologie producenta
Supreme UHD Dimming
Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
Q-Symphony
Multiroom Link
Quantum Dot
Tap View
Zaawansowany Upłynniacz Ruchu+
Technologie dźwięku i obrazu
Dolby Atmos
FILMMAKER MODE™
Skalowanie obrazu do 4K (4K Upscaler)
Technologie optymalizacji gier
Dedykowany tryb dla graczy
Technologia HGiG - optymalizacja grafiki
Game Motion Plus - poprawa płynności i ostrości obrazu
AMD FreeSync™ Premium Pro
Ambilight
Nie
Pilot z mikrofonem
Nie
Funkcje smart
Podgląd ekranu telefonu
Aplikacje
Netflix
YouTube
SmartThings
Wbudowany tuner
DVB-S2 (cyfrowy satelitarny)
DVB-T2 (cyfrowy naziemny)
DVB-C (cyfrowy kablowy)
Funkcje tunera
HbbTV - telewizja hybrydowa
EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
Teletext
Łączność bezprzewodowa
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth 5.2
Liczba złączy HDMI
4 szt.
Złącze HDMI 2.1
Tak
Liczba złączy USB
2 szt.
Złącze CI
Pozostałe złącza
Wejście antenowe - 3 szt.
Wejście Ethernet RJ 45 (LAN)
Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF)
Moc głośników
40 W
Kolor obudowy
Srebrny
Klasa energetyczna
G
Klasa energetyczna HDR
G
Średni pobór mocy
112 W
Pobór mocy (tryb czuwania)
0,5 W
Standard VESA
400 x 300 mm
Dodatkowe informacje
Procesor AI Quantum 4K
Czujnik oświetlenia
Automatyczna kalibracja
Szerokość
1446,5 mm
Wysokość bez podstawy
829,3 mm
Wysokość z podstawą
891,3 mm
Głębokość bez podstawy
46,3 mm
Głębokość z podstawą
285,7 mm
Waga bez podstawy
22,9 kg
Waga z podstawą
26,1 kg
Dołączone akcesoria
Pilot
Podstawa telewizora
Instrukcja obsługi
Kabel zasilający
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
QE65Q80CATXXH
Okazje oraz ich atrakcyjność zależą tylko i wyłącznie od naszych użytkowników.
Podobne produkty
Komentarze użytkowników (1)
o Samsung QE65Q80C 65" QLED 4K 120Hz Tizen TV Dolby Atmos HDMI 2.1
widziałem po 4k nie tak dawno temu
Czy ta opinia była pomocna ?
Cytuj
Link
Prześlij komentarz
Nagroda dla najlepszego użytkownika w tym miesiącu:
Frytkownica beztłuszczowa
Mozano Active Fryer
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w tym miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 150zł
Nagroda za najlepiej ocenianą okazję w poprzednim miesiącu:
Karta podarunkowa
Allegro 200zł
W poprzednim miesiącu wygrał
usuniety_107945
Nagroda dla najlepszego użytkownika w poprzednim miesiącu:
Głośnik bluetooth
Soundcore Motion Boom
W poprzednim miesiącu wygrał
edzio-1991
Najnowsze komentarze
12 minut temu
Avatar
W tej cenie warto 😃
55 minut temu
Aubrey9999
Fajny bo zgrabny jest
12 godzin temu
kamil12697
Lepsza jakość niż H&M
15 godzin temu
Mruczek
Bez obaw
16 godzin temu
jszewczyk
Taniej niż na Ali?
16 godzin temu
lukjag
Chcesz otrzymać powiadomienie o nowej okazji?
Wpisz słowo kluczowe na które chcesz otrzymać powiadomienie gdy pojawi się nowa okazja: