RYOBI WIERTARKA WKRETARKA RYOBI UDAROWA R18PD2-115
198°
RYOBI WIERTARKA WKRETARKA RYOBI UDAROWA R18PD2-115 - 40%
198°
Yoorko
Cena: 239.00 | 399 40%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Allegro.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
SPECYFIKACJA
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 18V
  • Ilość akumulatorów: 1szt.
  • Pojemność akumulatorów: 1.5Ah
  • Typ ogniw akumulatora: litowo-jonowe
  • Ilość biegów: 2
  • Prędkość obrotowa (1. bieg): 0-400obr./min
  • Prędkość obrotowa (2. bieg): 0-1350obr./min
  • Maks. częstotliwość udaru (1. bieg): 6400ud./min
  • Maks. częstotliwość udaru (2. bieg): 21600ud./min
  • Twardy moment obrotowy: 40Nm
  • Ilość nastawień momentu obrotowego: 24
  • Maks. średnica wiercenia w drewnie: 32mm
  • Maks. średnica wiercenia w stali: 10mm
  • Maks. średnica wiercenia w murze: 10mm