RYOBI NOŻYCE ŻYWOPŁOTU PILARKA RYOBI RY18HT55A-0
250°
RYOBI NOŻYCE ŻYWOPŁOTU PILARKA RYOBI RY18HT55A-0 - 50%
250°
Quantik
Cena: 199.00 | 398.99 50%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Allegro.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Dane techniczne:
  • Zasilanie: akumulatorowe
  • Napięcie akumulatora: 18V
  • Prędkość obrotowa bez obciążenia: 1350 obr./min
  • Długość cięcia: 550mm
  • Szerokość cięcia: 24mm