Piła szablasta Ryobi RRS1801M + Aku 5ah + ładowarka- Tylko dla Allegro Smart
202°
Piła szablasta Ryobi RRS1801M + Aku 5ah + ładowarka- Tylko dla Allegro Smart - 27%
202°
Anakin
Cena: 499.00 | 681.07 27%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Allegro.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Specyfikacja:
Marka: Ryobi
Rodzaj: akumulatorowa
Kod producenta: RRS1801M
Prędkość skokowa: 3100 1/min
Długość skoku: 22 mm
Uchwyt: inny
Napięcie akumulatora: 18 V
Głębokość cięcia w drewnie: 180 mm