ELEKTRYCZNA DMUCHAWA ODKURZACZ LIŚCI 45L Riwall REBV3200E ROZDRABNIACZ
73°
ELEKTRYCZNA DMUCHAWA ODKURZACZ LIŚCI 45L Riwall REBV3200E ROZDRABNIACZ - 7%
Cena: 129.00 | 139 7%
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: Allegro.pl
Przejdź do okazji
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
DANE TECHNICZNE:
  • Zasilanie: 230 V , 50 Hz
  • Moc znamionowa: 3200 W