Telewizor TCL 65QLED870 65" QLED 4K 144Hz możliwe 3 545,74 zł (na raty)
400°
Telewizor TCL 65QLED870 65" QLED 4K 144Hz możliwe  3 545,74 zł (na raty) - 5%
400°
Ghostek
Cena: 3799.00 | 3999 5%
Wysyłka:  DARMOWA
Wysyłka Wysyłka z Polski
Okazja dostępna w sklepie: RTV Euro AGD
Przejdź do okazji
RTV2103C
Wyszukaj podobny produkt w:
OPIS
Dane techniczne Ekran: 65 ", 4K UHD / 3840 x 2160
Smart TV / Wi-Fi: tak / tak
Częstotliwość odświeżania ekranu: 100 Hz / 120 Hz